Vitajte cyklisti - certifikácia turistických služieb

Sledujte nás na Facebooku a nič vám neujde: www.facebook.com/vitajtecyklisti
A sme aj na Twitteri - @Vitajtecyklisti
Slovensko


mapa


Hľadaj zariadenie

Cyklonovinky

Banskobystrický cyklobus úspešný

10.08.2014 Niekoľko desiatok cykloturistov využíva banskobystrický...

Bratislavský kraj rozvíja cykloturistiku

09.08.2014 Nové cykloturistické trasy, nová infraštruktúra,...

Pumptrack vo Vyhniach

20.07.2014
"Pumptrack" je pomenovanie  krátkej umelej terénnej...

archív

Pomôžte nám a tým aj sebe!

Je potrebné, aby sme ako cyklisti a cykloturisti spoločne presadzovali svoje záujmy a vylepšovali podmienky pre bicyklovanie na Slovensku. Ako na to?


Prednostne navštevujte certifikované zariadenia (reštaurácie, hotely, penzióny, kempingy, ubytovne, priváty a pod.) a turistické ciele (informačné centrá, hrady, zámky, jaskyne a pod.) pri svojich cyklistických výletoch.

Kompletný zoznam certifikovaných zariadení a cieľov (s možnosťou vyhľadávania) nájdete na http://www.vitajtecyklisti.sk/ 


Pri návšteve nezabudnite spomenúť personálu, že ste ich navštívili preto, lebo sú certifikovaní v schéme Vitajte cyklisti!


Vyžadujte certifikáciu! Pri návšteve zariadenia, ktoré nie je certifikované, vyzvite personál, aby sa o certifikáciu zaujímal a naznačte, že to môže ovplyvniť vaše ďalšie návštevy a odporúčania. Certifikácia nie je ani drahá, ani náročná a pre väčšinu zariadení nepredstavuje splnenie potrebných kritérií veľký problém.


Dajte nám vedieť! Ak viete o zariadení, ktoré by malo byť certifikované alebo prejavilo o certifikáciu záujem, dajte nám vedieť (info@vitajtecyklisti.sk). Náš hodnotiteľ ho navštívi a certifikáciu mu ponúkne.


Dajte vedieť iným! Dajte  vedieť  iným!  Propagujte  certifkáciu  Vitajte  cyklisti!, hovorte o nej svojim priateľom a známym a odporučte im využívanie certifkovaných zariadení a cieľov.


Buďte informovaní! Navštevujte pravidelne túto stránku, kde sa dozviete novinky o cykloturistike na Slovensku, o nových cyklotrasách, službách pre cyklistov a cykloturistov a ďalšie zaujímavé veci.


Partneri projektu

Stichting Doen

Toyota

Allianz