Vitajte cyklisti - certifikácia turistických služieb

Sledujte nás na Facebooku a nič vám neujde: www.facebook.com/vitajtecyklisti
A sme aj na Twitteri - @Vitajtecyklisti
Slovensko


mapa


Hľadaj zariadenie

Pomôžte nám a tým aj sebe!

Je potrebné, aby sme ako cyklisti a cykloturisti spoločne presadzovali svoje záujmy a vylepšovali podmienky pre bicyklovanie na Slovensku. Ako na to?


Prednostne navštevujte certifikované zariadenia (reštaurácie, hotely, penzióny, kempingy, ubytovne, priváty a pod.) a turistické ciele (informačné centrá, hrady, zámky, jaskyne a pod.) pri svojich cyklistických výletoch.

Kompletný zoznam certifikovaných zariadení a cieľov (s možnosťou vyhľadávania) nájdete na http://www.vitajtecyklisti.sk/ 


Pri návšteve nezabudnite spomenúť personálu, že ste ich navštívili preto, lebo sú certifikovaní v schéme Vitajte cyklisti!


Vyžadujte certifikáciu! Pri návšteve zariadenia, ktoré nie je certifikované, vyzvite personál, aby sa o certifikáciu zaujímal a naznačte, že to môže ovplyvniť vaše ďalšie návštevy a odporúčania. Certifikácia nie je ani drahá, ani náročná a pre väčšinu zariadení nepredstavuje splnenie potrebných kritérií veľký problém.


Dajte nám vedieť! Ak viete o zariadení, ktoré by malo byť certifikované alebo prejavilo o certifikáciu záujem, dajte nám vedieť (info@vitajtecyklisti.sk). Náš hodnotiteľ ho navštívi a certifikáciu mu ponúkne.


Dajte vedieť iným! Dajte  vedieť  iným!  Propagujte  certifkáciu  Vitajte  cyklisti!, hovorte o nej svojim priateľom a známym a odporučte im využívanie certifkovaných zariadení a cieľov.


Buďte informovaní! Navštevujte pravidelne túto stránku, kde sa dozviete novinky o cykloturistike na Slovensku, o nových cyklotrasách, službách pre cyklistov a cykloturistov a ďalšie zaujímavé veci.