Chata Amor

Na úpätí Bielych Karpát 6 km od Skalice na Slovensku v ekologicky čistom malebnom prostredí miešaných lesov leží rekreačná oblasť Zlatnícka dolina. Rekreačné zariadenie AMOR, ktoré sa tu nachádza ponúka zákazníkom svoje služby pre školenia, sústredenia športovcov, školy v prírode, detské tábory, ale i rodinné a firemné oslavy. Zariadenie sa skladá z dvoch budov:

1. Turistická ubytovňa, ktorá má 36 lôžok a spoločné sociálne zariadenie. Izby sú 2, 3, 4 – lôžkové. Súčasťou chaty je bar (salónik), jedáleň, kde je možné stravovanie (plná penzia i polopenzia)

2. Turistická ubytovňa**, ktorý má 5 – dvojlôžkových, 2 – trojlôžkové, 2 – štvorlôžkové a apartmán, kde sociálne zariadenie je súčasťou izieb. V ubytovni sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a kuchynkou. Stravovanie je možné v jedálni.

Prekrásne tiché prostredie ponúka dostatok možností pre turistiku, cykloturistiku a iné športové využitie. Počas jarnej a letnej sezóny ponúka možnosť posedenia pri hudbe v altánku u lesíka s možnosťou ochutnať typické grilované špeciality zariadenia Amor. Pre rodinné i firemné oslavy poskytujú kompletné reštauračné služby a v prípade oslavy mimo zariadenia ponúkajú i cateringové služby.

Adresa a kontakty

Adresa

Zlatnícka dolina, 90901 Skalica

GPS

48.827633, 17.297664

Otváracie hodiny

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Sobota

Nedeľa

Zanechať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *