Dolné Považie

Ubytovňa Domu športu
Ubytovňa sa nachádza priamo pri cyklotrase smerom na vodné dielo Králová na Vážskej cyklomagistrále. V jej blízkosti  je Aquapark TC Galandia, športová hala a futbalový štadión, možnosť občerstvenia v blízkej reštaurácii alebo v bufete na štadióne. Najvýznamnejšia pamiatka Galanty - Neogotický kaštieľ Esterházy, je vzdialený  500 m, v mestskom parku,...
Viecha Jašter
Krásne ubytovanie pod vinohradmi neďaleko mesta Hlohovec. S výhľadmi na rieku Váh s Trnavskou pahorkativou. Ideálne ako východiskový bod na nenáročné cyklotúry popri Váhu, alebo náročnejšie v pohorí Považský Inovec.
Turistické informačné centrum – Región TIRNAVIA (TIC)
Turistické informačné centrum - Región TRNAVA (TIC) sídli v historickom centre mesta Trnava, v budove národnej kultúrnej pamiatky – Mestskej veži. Pracovníci komunikujú v jazykoch: slovenský, nemecký a anglický.
Penzión Rybársky dvor
V penzióne Rybársky Dvor v Piešťanoch je k dispozícii 14 dvojlôžkových izieb, 1 trojlôžková izba a 1 apartmán, s kapacitou 34 pevných lôžok.
Hotel Máj
Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i rodiny s deťmi je tu pre Vás so svojou ponukou.