Apartmány Lama

Apartmány Lama sa nachádzajú v tichej dedinke Malatíny, neďaleko vodnej nádrže Liptovská Mara na Liptove. Región je vyhľadávaný rodinami s deťmi, turistami, aktívnymi seniormi a nadšencami športu. K dispozícii sú 4 apartmány (3 x pre max 5 osôb, 1 x pre dve osoby), spoločenská miestnosť, spoločná kuchyňa, vonkajšie sedenie, gril.

V tesnej blízkosti zariadenia (do 20 metrov) sa nachádza reštaurácia a wellness susedného hotela.

Pre bicykle je pripravená priestranná miestnosť pre uskladnenie bicyklov s potrebným náradím a kompresorom pre nafúkanie pneumatík.
Ubytovanie je dostupné denne od 8 do 22 hodiny.
Zariadenie sa nachádza na Liptove, v regióne veľmi vhodnom pre cykloturistiku s bohatou možnosťou cyklotúr. Známy je napríklad okruh okolo Liptovskej Mary, okolo Salatína, v dostupnej  bicyklovej vzdialenosti sú aj ciele ako Ľubochnianska či Jánska dolina, Magurka, Cykloželeznička do Korytnice, keltská archeologická lokalita Havránok, drevený kostol vo Sv. Kríži, jaskyne v Demänovskej doline, zrušené bane pri Dúbrave, drevené mlyny v Oblazoch a mnohé ďalšie, aquaparky Bešeňová a Tatralandia, múzeá a galérie v Ružomberku a Liptovskom Mikuláši.

Adresa a kontakty

Adresa

Malatíny 159, 03215

GPS

49.0594336471, 19.4560560918

Zanechať recenziu

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli napísať recenziu.