Autokemp Rudava

Autokemp Rudava je známa destinácia, ktorú navštevujú turisti z celého sveta. Strategická poloha autokempu je výhodná pre migrujúcich turistov, ale aj pre tých, ktorí majú v pláne zdržať sa dlhšie. Od nás je to blízko na Južnú Moravu v Českej republike, doslova na skok je to do Rakúska do regiónu Niederösterreich a Viedne. Vlakom je to blízko aj do centra Bratislavy.
Priamo v autokempe sa nachádza detský bazén, gastro jednotka, ktorá okrem iného poskytuje raňajky, altánok s grilom, letné kino, detské ihrisko, volejbalové a mini- futbalové a tenisové ihrisko, novovybudované sprchy a sociálne zariadenia. Autokemp ponúka štyri druhy ubytovania – stan, karavan, chatka a bungalov.
Dostať sa k nám môžete po železnici (stanica Veľké Leváre, odtiaľ po cyklotrase), autom po dialnici (exit Malacky, Kúty), na bicykli po Eurovelo 13 alebo po vode splavovaním rieky Morava (Gajary, 53 r. km).
Kemping je dobrou základňou pre cyklotúry na Záhorí, kde je veľa cykloturistických cieľov, napríklad najzápadnejší bod Slovenska v Záhorskej Vsi, Habánsky dom vo Veľkých Levároch, Bazilika Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne-Strážach, cyklotrasy vo Vojenskom obvode Záhorie, Plavečký hrad, bunkre alebo náučná cyklotrasa pozdĺž Moravy a hranice s Rakúskom, bociania kolónia v Marcheggu, zámok Schlosshof a ďalšie.
Nachádza sa v tesnej blízkosti trasy EuroVelo 13 Cesta Železnej opony, ako aj Záhoráckej cyklomagistrály. Atraktívne sú okruhy do Rakúska s využitím mostov cez Moravu pri Moravskom Sv. Jáne, Marcheggu a Devínskej Novej Vsi, resp. kompy v Záhorskej Vsi.

Adresa a kontakty

Adresa

Rekreačná oblasť Rudava, 90874 Malé Leváre

GPS

48.4908411566, 16.9572234526

Otváracie hodiny

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Sobota

Nedeľa

Júl, august – non stop Máj, jún a september– víkendy alebo na telefón.

Zanechať recenziu

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli napísať recenziu.