Demänová rezort

Demänová rezort ponúka pobyty pre rodiny, páry a väčšie skupiny v ekologických apartmánoch či chatkách. Pri ubytovaní to však nekončí. Každý hosť má v cene aj wellness, fitness, vstup do Funcentra s unikátnym 3D bludiskom, cez leto Aquacenter a cez zimu Ski centrum. Sme ako dedinka v dedine – všetko sa nachádza v pešej dostupnosti do 10 minút. V rezorte nájdete aj reštauráciu PINUS s terasou pri bio jazierku či obchod s tradičnými potravinami Kriváň.
Pokiaľ nemáte vlastné bicykle, priamo v rezorte sa nachádza Bike Smile kde si môžete požičať klasické alebo elektrobicykle, určené  pre dospelých aj deti.
Vďaka výhodnej polohe sa rovno z rezortu dostanete na tie najzaujímavejšie cyklotrasy. Stačí si vybrať svoju trasu z veľkej cyklomapy, ktorá stojí pri požičovni a hor sa spoznávať Liptov zo sedla bicykla. V dostupnej vzdialenosti sa nachádza veľké množstvo cyklovýletných cieľov, napríklad archeologické nálezisko Havránok, Jánska dolina, dolina Čierneho Hrona, cyklotrasy pod Západnými Tatrami, aquapark v Bešeňovej a Tatralandia, jaskyne v Demänovskej doline, mesto Liptovský Mikuláš s múzeami a galériami a veľa ďalších.
Na svoje si prídete aj v našom bike parku v mini lesíku a na cyklotrasách v okoli Demänovej. Špecialitkou pre súťaživých cyklistov je náš pravidelný cyklo event Demänovský pedal, kde si môžu zmerať sily deti a dospelí.

Adresa a kontakty

Adresa

03101 Demänová 584

GPS

49.0546871676, 19.579045645

Zanechať recenziu

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli napísať recenziu.