Mara Camping / ATC Liptovský Trnovec

Vodná nádrž Liptovská Mara sa nie nadarmo nazýva aj Liptovským morom. Je druhou najväčšou priehradou na Slovensku a obklopujú ju krásne pláže. Na jednej z nich sa rozprestiera práve obľúbený Mara Camping pri Liptovskom Trnovci.

V autocampingu si prídu na svoje všetci. Môžete si vybrať niektorú z drevených chát a domčekov – na výber máte šesť variantov, od mobilného domu pre deväť osôb až po romantické drevené chatky so štyrmi posteľami. Alebo sa rozhodnite pre neopakovateľný zážitok stanovania či kempovania v karavane, prívese či obytnom aute, budete mať k dispozícii miesto na trávnatej ploche s elektrickými prípojkami.

Ponúka dokonalé podmienky pre paddleboarding, jachting a windsurfing, vyhliadkové plavby loďou a rôzne druhy vodných športov.

 

Náš kemp je súčasťou uzla viacerých cyklotrás. Za zmienku určite stojí okruh okolo Liptovskej Mary počas ktorého spoznáte malebné dedinky, rôzne zakútia či nepoznané pláže a ani neviete ako a v nohách máte 40 km. V dostupnej vzdialenosti sa nachádza veľké množstvo cyklovýletných cieľov, napríklad archeologické nálezisko Havránok, Jánska dolina, dolina Čierneho Hrona, cyklotrasy pod Západnými Tatrami, aquapark v Bešeňovej a Tatralandia, jaskyne v Demänovskej doline, mesto Liptovský Mikuláš s múzeami a galériami a veľa ďalších.

Adresa a kontakty

Adresa

03222 Liptovský Trnovec

GPS

49.1106971544, 19.5458579729

Zanechať recenziu

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli napísať recenziu.