Penzión Zivka

Rodinný penzion Zivka *** sa nachádza v nádhernej prírode Nízkych Tatier na konci obce Závažná Poruba, v rodisku významného slovenského básnika Milana Rúfusa. Okolie je veľmi bohaté na nejrôznejšie výletné ciele, vrátane prírodných aj kultúrnych pamiatok. Krásne výlety a zábavné aktivity si tu užijete v akomkoľvek ročnom období.

Liptov je región s rozsiahlou sieťou viac ako 850 km značených cykloturistických trás. Čakajú na vás ľahké trasy spojené s poznávaním kultúrnych hodnôt Liptova, ale aj trasy stredne náročné a náročné pre cyklistov s lepšou fyzickou kondíciou. Pri ich absolvovaní budete za vynaloženú námahu odmenení neopakovateľnými výhľadmi na horské scenérie Liptova. Ak chcete stráviť aktívnu dovolenku v atraktívnom prostredí vodnej nádrže obklopenej majestátnymi pohoriami a národnými parkami – Liptov je to správne miesto.

Ubytujete se v útulne zariadenej dvojlôžkovej, trojlôžkovej alebo päťlôžkovej izbe. Každá izba je vybavená LCD TV, rádiom, budíkom, WiFi pripojením a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha). Niektoré izby majú aj vlastný balkón.

Súčasťou penziónu je príjemná reštaurácia a kaviarňa, kde zahájite deň raňajkami vo forme bohatého bufetu a zakončíte ho opäť bufetovou večerou. Cez deň si tu môžete objednať taktiež obed zo stáleho či denného jedálneho lístku, drobné občerstvenie, kávu alebo iný oblúbený nápoj. Reštaurácia je zameraná na tradičné slovenské jedlá, ale aj mezinárodné špeciality.

K relaxácií môžete využiť wellness zónu penziónu. Čaká tu na vás vírivka so širokospektrálnou masážou celého tela pomocou vzduchových a vodných trysek, fínska či parná sauna a odpočívárňa s lehátkami.

Adresa a kontakty

Adresa

Hlavná 550, Závažná Poruba

GPS

49.0490004989, 19.644059618

Telefón

Zanechať recenziu

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli napísať recenziu.